Marmara MÜYYES Hazırlık Atlama Kursu

İstanbul Dil Akademisi, hazırlık okulu okutmanları tarafından kurulmuş, İngilizce sınav hazırlık alanında uzman bir kurumdur.

Her dönem başlangıçtan ileri seviyeye birçok Marmara Üniversitesi Hazırlık Okulu öğrencisine yardım ederek başarıya ulaştırmaktayız.

Bizim yöntemimizi takip eden öğrencilerde Marmara hazırlık atlama başarı oranımız % 92 ‘dir.

Uzman hoca kadromuz her seviye öğrenciyi başarıya ulaştırmada sınav kaynağı ve öğretme yöntemi olarak gerekli birikim ve tecrübeye sahiptir.

Program okula yeni kayıt olacak, devam eden ve beklemeli olmak üzere Marmara MÜYYES sınavına girecek bütün öğrencilere yöneliktir. Her seviye için farklı programlar uygulanmaktadır.

Program boyunca Marmara Hazırlık Okulu sınav sistemine özel olarak hazırladığımız kitap ve diğer ders kaynaklarımız kullanılmaktadır. Bunlar her dönem güncellediğimiz özgün materyallerdir.

Kurs boyunca ders saatlerine her hafta çıkmış MÜYYES sınav sorularına göre hazırladığımız birebir sınav formatında deneme sınavları yapılmaktadır. Bu sınavlarla öğrencilerimizin eksiklerini görüp sınav pratiği ve zaman yönetimi becerilerini arttırırız.

 

Marmara Hazırlık Atlama – MÜYYES Kurs Programları için tıklayın.